sobota 8. srpna 2020

Školka pro štěňata 3 - 9 měsíců

Školka pro štěňata - přihlašování prostřednictvím Dogresu

Instruktorky: 

  Radka Sedláčková                                  Klára Očenášková                                        Dominika Laciková

Školka pro štěňata je určena pro štěňátka všech plemen ve věku od 3 do 9 měsíců. Doporučujeme ji spíše do 6 měsíců, ale záleží vždy na chování jedince. Pomůže Vám s počáteční výchovou psa - osvojíte si základy základní poslušnosti jako přivolání, sedni, lehni, k noze, chůze u nohy, chůze na vodítku a další.

Mimo výcvik se psi socializují právě ve skupince s dalšími psy a lidmi, které dosud nepoznali a učí se tím dobře se psy i lidmi vycházet, seznámí se s novými povrchy a překážkami a osvojíte si základy Hensenwerku. Páníčkům rády poradíme s problémy, které během štěněcích měsíců, případně puberty nastávají,

Snažíme se vždy vycházet z toho, co budete chtít se svými zatím štěňátky v budoucnu trénovat. 

Po ukončení školky pro štěňata můžete využít další nabízené kurzy dle Vašeho uvážení např. pokračovat v poslušnosti, nebo jít cestou "zábavné" kynologie třeba dogdancingu, agility, hoopers a dalších..

Fotky ze školky pro štěňata naleznete zde
Časté dotazy:
Co si vzít sebou? hladového psa, krmnou dávku granulí, spoustu dobrých pamlsků, dobrou náladu, vodítko, hračky, misku na vodu, případně klikr (kdo s ním trénuje)
 Kolik to bude stát? cena jedné lekce je 100,- Kč (členové ZKO Nymburk zdarma)
 Kdy a kde trénink probíhá? lekce probíhají na našem cvičišti, dle rozpisu zde obvykle se jedná o páteční hodiny, ale můžou být vypsány i jiné dny (např. neděle)
 Jak se můžu přihlásit? na lekce se přihlásíte v rezervačním systému, kde uvidíte vždy aktuálně vypsané lekce.


Napsali o školce pro štěňata (na otázku co se Vám na kurzech líbilo?)

"oceňuji individuální přístup, nadšení lektorek, možnost přejít do jiné skupiny (pokud se dva psi nesnáší, pokud nesedí věk a zkušenosti štěněte s ostatními), střídání učení a zábavy."

"Ruzne techniky jednotlivych cvicitelek, odlisny pristup, tim jsme si mohli vyzkouset vice technik vycviku a vic jsme se toho naucili, pozitivni metody cviceni"

"Psí školka je skvělá a velmi ji doporučuji pro všechna štěńátka a hlavně páníčky. Paní Hadová nemá konkurenci. "

"Přístup učitelů jak k lidem tak i k psům, nevelký počet účastníků v hodinách, individuální přístup. "

"Líbilo se mi hlavně přístup .. na co jsem se zeptala tak mi bylo zodpovězení a poradeno "

"Trenérky ve školce i základní poslušnosti jsou ochotné poradit s individuálními problémy. V letní školce rady do budoucna - zima, Vánoce, Silvestr."

"Vstřícnost, ochota vše neustále opakovat pro nově příchozí :-) "

Kurz pro štěňata - nelze se přihlásit prostřednictvím Dogresu!

Instruktorky: 

  Radka Sedláčková                                      Klára Očenášková


 Kdy začínáme? nové kurzy začínají vždy v lednu, březnu a v září. 
 Kdy se budeme scházet? vždy dle aktuálního rozpisu zde
 Pro koho je kurz určen? pro psy všech plemen od 3 max do 6 měsíců věku
 Jak dlouho bude kurz trvat? 8 lekcí
 Kolik nás na kurzu bude? maximální počet účastníků v kurzu je 6 týmů
 V čem je rozdíl oproti školce pro štěňata? oproti průchozí školce je rozdíl především v uzavřené skupině psů. Můžeme se posouvat dále, stihneme se naučit více věcí.
 Co všechno Vás naučíme?  oproti školce pro štěňata bude první hodina seznamovací a ukázková, kde Vám představíme různé metody cvičení se psy. Probereme vše co ve školce, ale navíc budeme zkoušet přivolání od různorodých podnětů a ztížených podmínek, nacvičíme si manipulaci se psem, naučíme se sebekontrole ať už na hračku tak i na jídlo, začneme s odložením, osvojíme si bezpečné místo, a návyk že do dveří chodí první pán, nikoliv pes a k tomu se naučíme pár tríčků jako např. oběhni, pac, touch či jiné, které si navrhnete.
 Jak se můžu přihlásit? přihlášky zde
přihlášky můžete zasílat kdykoliv během roku, před zahájením nového kurzu Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu kde Vás taktéž vyzveme k zaplacení zálohy. 
Kolik to bude stát? 1.200,- Kč (členové a hostující členové ZKO Nymburk zdarma)
úhrada nevratné zálohy 300,- na č.ú. 181377498/0600, specifický symbol: 2102 ,variabilní symbol: vaše tel. číslo, do poznámky: Vaše jméno + jméno psa, zbytek částky - 900,- pak splatné na první hodině v hotovosti. Bez zaplacení zálohy jste bráni pouze jako náhradníci

·   Napsali o kurzu pro štěňata (na otázku co se Vám na kurzech líbilo?)

""Mohli se zde pejsci dobře socializovat, protože tady byli jak malí tak i velcí pejsci. A také ze kurz byl uzavřena skupinka pejsků"

"Trenérky dobře poradí a problém vyřešit."